9. В автопарку було 120 легкових автомобілів. Вантажні автомобілі становили 65% вiд легкових i від

кількості 13/65 автобусів. Скільки вантажних автомобiлiв i скільки автобусів було в автопарку?пж поможіть даю 29 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Лехович Віталік.

Ответ: вантажних - 78
автобусів - 390

Пошаговое объяснение:

120 * 0,65 = 78
78:\frac{13}{65} = \frac{78}{1} *\frac{65}{13} =\frac{5070}{13} = 390