Задача У двох коробках 84 цукерки. Коли з першої коробки взяли 44 цукерки а з другої-30 цукерок

то в коробках залишилося цукерок порівну. Скільки цукерок було в кожній коробці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Донской Никита.

Ответ:

1)44+30=74(ц.)-цукерок взяли з 2 коробок

2)84-74=10(ц.)- залишились у другій

3)10:2=5(ц.)-у кожній коробці

4) 5+44=49(ц.)- було у першій коробці

5) 5+30=35(ц.)-було у другій коробці

Пошаговое объяснение:

49+35=84(ц.)було спочатку у двох коробках

В:у 1 коробці було 49 ц.., у 2 - 35 цукерок

Сподіваюсь допомога