У процесі будівництва дороги брали участь дві бригади. Кількість робітників першої бригади

становила 51% від кількості всіх робітників. Скільки робітників у кожній бригаді, якщо в першій бригаді на 2 осіб (-оби) більше, ніж у другій?

Ответы на вопрос

Отвечает Горобец Полина.

Ответ:

51 та 49 робітників

Пошаговое объяснение:

51x-41x=2x; 2x = 2; x = 1; отже у першій бригаді 51 * 1 = 51, а в другій 49 * 1 = 49 робітників