У процесі будівництва дороги брали участь дві бригади. Кількість робітників першої бригади

становила 56% від кількості всіх робітників. Скільки робітників у кожній бригаді, якщо в першій бригаді на 6 осіб (-оби) більше, ніж удругій?Помогите пожалуйста, очень надо. . Даю 20 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Ник Ник.

Ответ: Перша бригада 28, друга 22

Пошаговое объяснение: 56%(перша бригада) 100 - 56 = 44%(друга бригада). 56 більше за 44 на 6 робітників, 56-44 = 12, 6 робітників це 12%, один робітник 2%, отже всього працювало 50 робітників, отже 56/2 = 28, 44/2 = 22