При якому значенні а рівняння 3х^2 -6х + а = 0 має один корінь?​


Ответы на вопрос

Отвечает Клосс Егор.

Ответ:

3x²-6x+a=0   a=3,  b=-6,  c=a

D=b²-4ac=36-12a=0

  12a=36 ;a=3

D=36-36=0

x=\frac{-b+\sqrt{D} }{2a} =\frac{x6+0}{2*3} =\frac{6}{6} =1 (корiнь рiвняння)

Ответ: при значеннi a =3 рiввняння ма∈ один корiнь

Объяснение:

рiвняння ма∈ один корiнь при  D=0

Удачи!