Вирішити рівнянням. В першій бригади було у 4 рази більше робітників ніж у другій. після того як із

першої бригади до другої перейшло 6 робітників, то в другій бригаді стало в двічі менше ніж у першій. Скільки робітників було в кожній бригаді спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Андрей.

Ответ:

В 1ой бригаде изначально было 36 человек

Во 2ой бригаде изначально было 9 человек

Пошаговое объяснение:

x  — количество человек во 2ой бригаде изначально

4x  — количество человек в 1ой бригаде изначально

Составляем уравнение:

4x - 6 = 2(x + 6)

4x - 6 = 2x + 12

2x = 18

x = 9

Считаем количество человек в 1ой бригаде изначально:

4x = 4×9 = 36