У першій бригаді було у 5 разів більше робітників, ніж у другій. Після того як з першої бригади

перевели 7 чоловік у другу, у першій стало людей у два рази більше, ніж у другій. Скільки робітників було у кожній бригаді спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Михаил.

Ответ:

35 и 7

Пошаговое объяснение:

5x - начальное количество рабочих в 1-й бригаде.

x - начальное количество рабочих во 2-й бригаде.

5x-7=2(x+7)

5x-7=2x+14

5x-2x=14+7

x=21/3

x=7 - начальное количество рабочих во 2-й бригаде.

5·7=35 - начальное количество рабочих в 1-й бригаде.