У процесі будівництва дороги брали участь дві бригади. Кількість робітників першої бригади

становила 53% від кількості всіх робітників. Скільки робітників у кожній бригаді, якщо в першій бригаді на 6 осіб (-оби) більше, ніж у другій?

Ответы на вопрос

Отвечает Черный Расул.

Ответ : 53р.  47р.

Пошаговое объяснение:  Якщо в другій бр.  Х  рорітників,то  в першій  Х+6, А ВСЬОГО  РОБІТНИКІВ БДЕ   х+6+Х=2Х+6, тоді в першій бригаді

буде ( 2х+6)·0.53=Х+6

1,06Х+ 3.18=Х+6

0,06Х=2,82

Х=2,82:0,06=282:6=47

Х=47        в другій бр. було 47, а в першій 47+6=53