8. Катер проплив 63,35 км за течією і 41,75 км проти течії річки. Скільки часу рухався катер,

якщо його власна швидкість дорівнює 34,8 км/год, а швидкість течії річки 1,4 км/год? Написати короткий запис

Ответы на вопрос

Отвечает Цитович Артём.

Катер проплив 63,35 км за течією річки і 41,75 км проти течії.

Швидкість катера у стоячій воді дорівнює 34,8 км/год, а швидкість течії річки 1,4 км/год. Щоб знайти час руху катера, потрібно розділити відстань на швидкість руху катера з урахуванням напрямку течії річки.

Швидкість катера по течії річки: 34,8 + 1,4 = 36,2 км/год

Час руху катера по течії річки: 63,35 км / 36,2 км/год = 1,75 год

Швидкість катера проти течії річки: 34,8 - 1,4 = 33,4 км/год

Час руху катера проти течії річки: 41,75 км / 33,4 км/год = 1,25 год

Отже, загальний час руху катера складає 1,75 год + 1,25 год = 3 год

Отвечает Лепешков Влад.

Ответ:

3 часа

Пошаговое объяснение:

Проплыл по течению — 63,35 км

Проплыл против течения — 41,75 км

Собственная скорость — 34,8 км/ч

Скорость течения — 1,4 км/ч

Был в пути — ? часов

1) 34,8 + 1,4 = 36,2 (км/ч) - скорость катера по течению

2) 63,35 : 36,2 = 1,75 (часа) - плыл катер по течению

3) 34,8 - 1,4 = 33,4 (км/ч) - скорость катера против течения

4) 41,75 : 33,4 = 1,25 (часа) - плыл катер против течения

5) 1,75 + 1,25 = 3 (часа) - всего был в пути катер