Найдите неизвестный член пропорции 28:х=4:9​


Ответы на вопрос

Отвечает Балабушевич Евгений.

Відповідь:

63

Покрокове пояснення:

Згідно з правилом, ми можемо обчислити значення х таким чином:

28 * 9 = 4 * х

Обчисливши ліву частину рівняння, отримуємо:

252 = 4 * х

Тепер можна розділити обидві частини рівняння на 4, щоб знайти значення х:

х = 252/4 = 63

Отже, невідомий член пропорції дорівнює 63