Виберіть правильно складене рівняння до задачі. В двох ємностях був однаковий об'єм води. Коли в

першу ємність добавили 11,5 л води, а в другу 2,5 л, то в першій ємності об'єм став у 3 рази більший, ніж у другій. Який об'єм води був в ємностях спочатку? варіанти відповідей 3х + 2,5= х -11,5 3(х + 2,5)= х +11,5 3х + 11,5= х +2,5 3(х - 2,5)= х +11,5 3(х + 11,5)= х +2,5 СРОЧНОООО ПОМОГИТЕ ДАМ 15 БАЛОВВВВ

Ответы на вопрос

Отвечает Екимов Дмитрий.

Ответ:

3(х+2,5)=х+11.5

3х-х=11,5-7,5

2х=4

х=2