Яке з даних рівнянь квадратне ? варіанти відповідей х2 =1 ∕х +3 5х2 = 4 - 3х 2х2 - 3х = 0 2( у+5

) = 7 Запитання 2 Розв'яжіть рівняння 3х2 - 6х = 0 варіанти відповідей 2 0 -2 ; 0 0 ; 2 Запитання 3 Знайдіть дискримінант квадратного рівняння 2у2 - 3у +2 = 0 варіанти відповідей 7 - 25 - 7 25 Запитання 4 Розв'яжіть квадратне рівняння 25с2 + 15с - 4 = 0 варіанти відповідей 2,5 ; 2 0,6 ; 0,3 0,8 ; 2 - 0,8 ; 0,2 Запитання 5 Розв'яжіть рівняння (3х - 2)(3х + 2) - (2х - 3)2 = 3х(х +7) - 17 варіанти відповідей 0 ; ½ 4 ; ¼ - 0,5 ; 4 ½ ; 4 Запитання 6 Розв'яжіть рівняння ( х - 0,7)(5+х) = 0 варіанти відповідей - 0,7 ; 5 - 5 ; 0,7 0,5 ; 7 5 ; 0,7

Ответы на вопрос

Отвечает Balachyk Yulia.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) несколько вариантов

2)0 ; 2

3) -7

4)25с2 + 15с - 4 = 0

  D=225+4*25*4=25

c=-15+/-25///50

c₁=-0.8

c₂=0.2

5)

6)- 5 ; 0,7