Спрости вираз 2/4 а 7/12 b=


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для спрощення виразу потрібно скористатися алгоритмом скорочення дробів:

Знайти найбільший спільний дільник (НСД) чисельників і знаменників дробів.

Розділити чисельники і знаменники на їхній НСД.

Отже, для виразу 2/4 а 7/12 b ми можемо скористатися фактом, що 2 та 4 мають спільний дільник 2. Так само, 7 та 12 мають спільний дільник 1. Тому ми можемо спростити вираз наступним чином:

2/4 а 7/12 b = (2/2) / (4/2) * a + (7/1) / (12/1) * b

= 1/2 * a + 7/12 * b

= (6/12) * a + (7/12) * b

= (6a + 7b) / 12

Отже, вираз 2/4 а 7/12 b можна спростити до (6a + 7b) / 12.