Довжина першої стрічки становить 3/7 довжини другої стрічки довжина другої і першої стрічки

дорівнює 80м. Знайти довжину кожної стрічки.

Ответы на вопрос

Отвечает Гусарова Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Длина 2 ленты = х м

Длина 1 ленты = 3/7х м

Длина двух лент = 80 м


3/7х + х = 80

1 3/7х = 80

10/7х = 80

х = 80 : 10/7

х = 80 * 7/10

х = 8 * 7/1

х = 56/1

х = 56


Длина 1 ленты = (3/7х) = 3/7 * 56 = 3/1 * 8 = 24/1 = 24 м

Длина 2 ленты = (х) = 56 м

Отвечает Кушнір Тая.

Відповідь:

24 м; 56 м.

Покрокове пояснення:

Нехай друга стрічка=X м, тоді перша=

=3/7X. Їхня сума=80 м.

X+3/7X=80

1 3/7X=80

10/7X=80

X=80÷10/7

X=80×7/10

X=80/1×7/10

X=56

Отже друга стрічка=56 м. Тоді перша=56×3/7=56/1×3/7=24 м.

Перевіримо:

56+24=80—все правильно.