Канат розрізали на три частини. Довжина першої частини дорівнює 12 м, довжина другої – у 3,2 рази

більша за довжину першої, а довжина третьої частини становить 0,25 від довжини другої частини. Якою була початкова довжина канату? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бебешкин Бебешка.
1 часть - 12 м
2 часть - 12 * 3,2 м
3 часть - (12 * 3,2) * 0,25 м

1) 12 * 3,2 = 38,4 (м) - длина второй части
2) 38,4 * 0,25 = 9,6 (м) - длина третьей части
3) 12+38,4+0,6 = 60 (м) - начальная длина каната
Отвечает Нестеров Егор.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

12*3.2=38.4

38.4*0.25=9.6