Підскажіть будь ласка як розв*язати рівняння 1. 11х-10=22-5х 2.У якій координація чверті

знаходиться точка А(9;-4) 3.Дріт розрізали на три частини.Довжина однієї частини дорівнює 240 см.Довжина другої становила довжини першої частини 60% довжини третьої частини.Знайдіть довжину другої і третьої частини. Будь ласка хто знає вирішіть ці завдання.

Ответы на вопрос

Отвечает Хрыкин Витя.

1) Ответ:

x=2

Пошаговое объяснение:

11x-10=22-5x

11x+5x=22+10

16x=32

x=32:16

x=2

Ответ:

2) _-4.____0_________9._

или А=5

3) 1 кусок - 240 см

   2 кусок - 240 см

   3 кусок - 144 см