Дріт розрізали на 3 частини . Довжина однієї частини дорівнювала 240 см . Довжина другої частини

становила 5/8 довжина першої частини і 60% довжини третьої частини . Знайдіть довжину другої і третьої частини .

Ответы на вопрос

Отвечает Ертуганова Айгерим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

240*5/8=30*5=150см 2-га частина

(150:60)*100= 2,5*100=250см 3-тя частина