У трьох п’ятих класах школи навчається 72 учні. Кількість учнів 5 А класу становить 60 % кількості

учнів 5 Б класу, а кількість учнів 5 В класу становить 50 % кількості учнів 5 А та 5 Б класів разом. Скільки п’ятикласників навчається у кожному класі окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Абдимутали Акнур.

1 % = 1%/100% = 0,01

5Б = х

5А = 0,6х

5В = 0,5 × (х + 0,6х) = 0,5 × 1,6х = 0,8х

Всего = 72

х + 0,6х + 0,8х = 72

2,4х = 72

х = 72 ÷ 2,4

х = 30

Учится в 5А = 0,6 × 30 = 18 учеников

Учится в 5Б = 30 учеников

Учится в 5В = 0,8 × 30 = 24 ученика