У трьох шостих класах школи навчається 81учень. Кількість учнів 6-б класу становить 80% кількості

учнів 6-а класу,а кількість учнів 6-в класу становить 50%кількості учнів 6-а і 6-б класів разом. Скільки учнів у кожному класі?

Ответы на вопрос

Отвечает Есенкова Лиза.
Х+0,8х+0,5(х+0,8х)=81
1,8х+0,9х=81
2,7х=81
х=810/27
х=30 в а классе
0,8*30=24 в б классе
0,5*(30+24)=27 в в классе