В 5-А класі навчається 33 дітей, що становить 11/12 від кількості учнів 5-Б класу, а в 5-В класі

навчається 8/9 від кількості учнів 5-Б класу. Скільки всього дiтей навчається у трьох п'ятих класах? 5*. Запишіть усі можливі дроби, різниця чисельника знаменника яких дорівнює 13, а їх сума дорівнює 27, 29 або 31. Потрібна умова, будт ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Чёрный Витя.

Ответ:

5-А- 33 учні

5-Б 33:11*12=36 учнів

5-В 36:9*8=32 учні

Всього учнів: 33+36+32=101

Пошаговое объяснение: