РОЗВ'ЯЖІТЬ БУДЬЛАСКА ДАЮ 55 БАЛІВ У трьох п’ятих класах школи навчається 72 учні. Кількість учнів

5 А класу становить 60 % кількості учнів 5 Б класу, а кількість учнів 5 В класу становить 50 % кількості учнів 5 А та 5 Б класів разом. Скільки п’ятикласників навчається у кожному класі окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Прилипченко Диана.

Пошаговое объяснение:

60% = 60 : 100 = 0,6

50% = 50 : 100 = 0,5

Учится в 5Б = х учеников

Учится в 5А = 0,6х учеников

Учится в 5В = 0,5 * (х + 0,6х) = 0,5 * 1,6х = 0,8х учеников

Всего в трёх классах учится = 72 ученика

х + 0,6х + 0,8х = 72

2,4х = 72

х = 72 : 2,4

х = 30

Учится в 5А = (0,6х) = 0,6 * 30 = 18 учеников

Учится в 5Б = (х) = 30 учеников

Учится в 5В = (0,8х) = 0,8 * 30 = 24 ученика

18 + 30 + 24 = 72