1. Запишіть у вигляді звичайного дробу або мішаного числа 1) 2,3; 2) 0,07 2. Знайти середнє

арифметичне чисел: 26,4; 31,8; 15. 3. Розв'яжіть рiвняння: 1) a + 45,3 = 56,1; 2) m-128,9= 13,51 4. Човен плив 2 год зі швидкістю 13,2 км/год i S 3 години - зі швидкістю 12,3 км/год. Знайти середню швидкість човна на всьому шляху. 5". Перше число більше за друге у 3 рази, середнє арифметичне цих чисел дорівнює 30. в стопчик вирази множення і ділення ​

Ответы на вопрос

Отвечает Волощук Камила.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 2,3 можна записати як звичайний дріб 23/10 або як мішане число 2 3/10.

2. Середнє арифметичне чисел 26,4; 31,8; 15 дорівнює (26,4 + 31,8 + 15) / 3 = 24,4.

3.

a + 45,3 = 56,1

a = 56,1 - 45,3

a = 10,8

m - 128,9 = 13,51

m = 13,51 + 128,9

m = 142,41

4. Середня швидкість на всьому шляху може бути знайдена за формулою середньої швидкості, яка дорівнює загальному шляху, поділеному на час:

(2 * 13,2 + 3 * 12,3) / (2 + 3) = 12,8

Отже, середня швидкість на всьому шляху дорівнює 12,8 км/год.

5. Назвемо більше число x, тоді менше число дорівнює x / 3. Маємо таке рівняння для середнього арифметичного:

(x + x / 3) / 2 = 30

Розв’язуємо рівняння відносно x:

2x + x / 3 = 60

6x / 3 + x / 3 = 60

7x / 3 = 60

x = 3 * 60 / 7

x ≈ 25,71

Отже, більше число дорівнює близько 25,71, а менше число дорівнює близько 8,57.