середнє арифметичне двох чисел,одне з яких у 6 раз більше за другу,друге дорівнює 28 .Знайди ці

числа. Помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Артём.

Позначимо перше число як х. За умовою задачі, перше число у 6 разів більше за друге число, тобто х = 6 * 28 = 168.

Щоб знайти середнє арифметичне двох чисел, потрібно їх просумувати та поділити на 2. У нашому випадку:

Середнє арифметичне = (х + друге число) / 2 = (168 + 28) / 2 = 196 / 2 = 98.

Отже, перше число дорівнює 168, друге число дорівнює 28, а їх середнє арифметичне становить 98.