Знайдіть обєм правильної чотирикутної піраміди, діагональ основи якої дорівнює 4 см а бічне ребро

утворює з висотою піраміди кут 45° у відповідь запишіть числове значення об'єму(у см3) до множене на 3 Дуже потрібно рішення

Ответы на вопрос

Отвечает Сакенова Динара.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а = d*sin45° = 4*(√2/2) = 2√2 см.

Площадь основания So = a² = 8 см².

Тогда объём пирамиды равен:

V = (1/3)*So*H = (1/3)*8*2 = (16/3) см³.