Знайди корінь рівняння x:8,2=321


Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Сергей.

Відповідь:

Знайдемо значення невідомої з даного рівняння:

x : 8,2 = 321

x = 8,2 * 321

x = 2630,2

Отже, корінь рівняння x:8,2=321 дорівнює 2630 (без копійок).

Покрокове пояснення:

Отвечает Андреев Тёма.

Ответ:

x = 2632 \frac{1}{5}

Пошаговое объяснение:

x \div 8.2 = 321 \\ x \div  \frac{41}{5}  = 321 \\ x \times  \frac{5}{41}  = 321 \\   \frac{5}{41 } x = 321 \\ x =  \frac{13161}{5}  \\ x = 2632 \frac{1}{5} \\  или x=2632,2