Виріши зручним способом 13,26*1,2+13,26*3,56-13,26*4,75 розпишіть як ви додавали, множили,віднімали


Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Дима.

Відповідь:

13,26 * 1,2 + 13,26 * 3,56 - 13,26 * 4,75 = 15,912 + 47,2056 - 63,135 = 0,9826

Покрокове пояснення:

13,26 * 1,2 = 15,912

13,26 * 3,56 = 47,2056

13,26 * 4,75 = 63,135

Отвечает Халиков Ислам.

13,26*1,2 + 13,26*3,56 - 13,26*4,75 = 13,26*(1,2+3,56-4,75) =

= 13,26*(4,76-4,75) =  13,26*0,01 = 0,1326

Пояснення: винести за дужки спільний множник - 13,26, обчислити вираз у дужках, потім перемножити два числа.