для приготування соусу до салата взяли 100 грам майонезу жирністю 72% ,100 грам сметани з жирністю

15% та 100 грам вершків з жирністю 33%.соус якої жирності одержали в результаті змішування?​

Ответы на вопрос

Отвечает Таласпаев Гайни.

Ответ:

жир из майонеза-72гр

жир из сметаны-15гр

жир из вершков(сливок)-33гр

всего жира в соусе72+15+33=120гр

жирность соуса (120/300)*100=40%

Пошаговое объяснение:

я

Отвечает Себякина Настя.

Відповідь: Отримали соус 40% жирності.

(1/3 * 72%) + (1/3 * 15%) + (1/3 * 33%) = 40%

Покрокове пояснення: