1)Тетяна готує для шкільного вечора запрошення. За 32 хв вона встигла оформити 4 квитки(-ів). За

скільки часу, працюючи з тією самою швидкістю, Тетяна оформить 41 квитки(-ів)? З'ясуй, яка залежність існує між поданими величинами: прямо чи обернено пропорційна. 2)Обери задачу, в якій величини обернено пропорційні.Машиністка друкує зі швидкістю 160 знаків за хвилину. Вона може набрати рукопис за 8 год. За який час набирає рукопис машиністка, друкуючи зі швидкістю 200 знаків за хвилину?Із 22.4 м тканини можна пошити 8 суконь. Скільки метрів тканини потрібно на 2 такі сукні?3)Обери задачу, в якій величини прямо пропорційніДля приготування 5 порцій салату потрібно 60 г майонезу. Скільки майонезу потрібно для приготування 32 порцій салату?До крамниці привезли порівну груш і винограду. Груші були розкладені в 11 ящиків(-и) по 20 кг у кожен, а виноград — в 32 ящиків(-и). Скільки кілограмів винограду в кожному ящику?ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО РЕШИТЕ ЭТИ 3 ЗАДАЧИ!! И НЕ ЗАБУДЬТЕ СКАЗАТЬ ГДЕ ПРЯМА ПРОПОРЦІЙНІСТЬ!! Умоляю.Даю 40 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бринько Руслан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 32 /4 = 8 квитків за 1 хв

2. 60/8 = 7,5 (секунд) на оформлення 1 квитка

3. 41 *7,5 = 307,5 = 5 хв 7,5 сек витратить на оформлення 41 квитка

Залежність прямо пропорційна.

2. 8 год = 480 хв

1) 480 * 160 = 76800 - знаків набере друкарка за 8 год

2) 76800 / 200 = 384 (хв) потрібно друкарці для набру тексту зі швидкістю 200 знаків

384 хв = 6 год 24 хв

обернено пропорційна

22,4 м - 8 суконь

? м - 2 сукні

1. 8/2 = 4 рази зменшили кількість суконь

2. 22,4 /4 = 5,6 (м) треба тканини на 2 сукні

прямо пропорційна

3.  5 п - 60 гр

     32 п - ? гр

60 / 5 = 12 гр - майонезу на 1 порцію

12 * 32 = 384 гр - потрібно на 32 порції

прямо пропорційна

11 ящ по 20 кг

32 ящ по ? кг

1) 11*20 = 220 кг - груш привезли

2) 220 / 32 = 6 кг 875 гр - було винограду в кожному ящику