Для приготування 4 порцій салату потрібно 50г майонезу. скільки майонезу буде потрібно для

приготування 10 порцій салату? пожалуйста помогите очень надо​

Ответы на вопрос

Отвечает Ласица Вераника.

Ответ:

125 г

Пошаговое объяснение:

4 : 2 = 2

50 : 2 = 25

50 * 2 = 100

100 + 25 = 125(г)