для приготування 10 однакових порцій салату та 20 порцій пирога з капустою використали 600г

червоної цибулі. Скільки грамів цибулі використали на 1 порцію пирога, якщо на порцію салату використали 20 г цибулі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 п салата - 20 г цибулі

10 п салата -х г цибулі

х=10*20= 200 г цибулі на 10 порцій салату

600 - 200= 400 г цибулі на 20 порцій пирога

400 : 20 = 20 г цибулі на 1 порцію пирога