Поможіть розвязати задачу Марічка купила 4 порції морозива ЕСКІМО вартістю 6-грн за порцію і

декілька порцій морозива ПЛОМБІР вартістю 4-грн за порцію.Скільки порцій морозива ПЛОМБІР купила Марічка,якщо за всю покупку вона заплатила 44-грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Лахман Діма.
1)4*6=24(стоимость эскимо)
2)44-24=20(грн осталось на покупку пломбира)
3)20:4=5(порций мороженого купила девочка)