3 молока виходить 25% вершків, а з вершків - 20% масла. Скільки потрібно кілограмів молока, щоб

одержати 20 кг масла? (Напишіть будь ласка з умовою)

Ответы на вопрос

Отвечает Жихарева Кира.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Якщо з вершків утворюється 20% масла,то з молока утворюється 1/20

масла.

1/20=5%.

Для розвязання цієй задачі скористаємося пропорцією,(де х-100%,а 20кг-5%):

Х кг-100%

20кг-5%

х=20*100:5=400кг молока.

Відповідь: щоб одержати 20 кг масла потрібно 400кг молока.