З молока виходить 23% вершків. Скільки потрібно кілограмів моло- ка, щоб одержати 115 кг вершків?

Яка схема відповідає задачі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шапов Павел.

х кг молока - 100%

115 кг сливок - 23%

- - - - - - - - - - - - - - - -

1 способ.

1) 115 : 23 = 5 кг - 1% молока;

2) 5 · 100 = 500 кг - столько молока потребуется (100%).

2 способ.

х : 115 = 100 : 23 - это пропорция

х · 23 = 115 · 100 - свойство пропорции

х · 23 = 11 500

х = 11 500 : 23

х = 500

Ответ: 500 кг молока.