На фермерському господарстві вирощують корів, які дають чудове молоко. З цього молока виходить 21%

вершків. Одна корова за день дає 25 л молока. Скільки вершків можна одержати з удою однієї корови? позязя даю 100 боллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Комоватов Слава.

Ответ:

5,25 л

Пошаговое объяснение:

21% = 21 : 100 = 0,21

0,21 * 25 = 5,25 (л) - сливок можно получить с дневного удоя

Отвечает Аракелян Валерия.

Відповідь:

5,25 л вершків

Покрокове пояснення:

25 : 100 • 21 = 5,25 (л) вершків можна отримати.