З молока виходить 23% вершків. Скільки потрібно кілограмів молока,щоб одержати 115 кг вершків.


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьев Игорь.

молоко        сливки

  100 кг           23 кг

      х                115кг

х=115*100/23=500/кг/