Із молока можна одержати 30% вершків а з вершків 30% масла. Скільки кг масла можна одержати з 30%

молока?

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанов Сабир.

2.7 (кг)

30% от 30 кг

30:100*30=9 (кг)

30% от 9 кг

30:100*9=2.7(кг)