Середнє арифметичне двох чисел, одне з яких у 2 рази більше за друге, дорівнює 24,3. Знайти ці

числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Левшуков Дмитрий.

Відповідь:

16,2; 32,4

Покрокове пояснення:

Нехай менше число = x. Тоді більше—2x.

(x+2x)÷2=24,3

3x=48,6

x=16,2—менше число.

Тоді більше—16,2×2=32,4.

Отвечает Зарипова Лейсан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай одне з чисел дорівнює x, тоді друге число буде дорівнює 2x. середнє арифметичне цих чисел буде дорівнює:

( x + 2x ) / 2 = 3x / 2

Таким чином, середнє арифметичне двох чисел, одне з яких в 2 рази більше, дорівнює 3x / 2.