Середнє арифметичне чисел 0,5 і x дорівнює 2,1. Знайти x.​


Ответы на вопрос

Отвечает Синицын Даниил.

(0,5+х):2=2,1

0,5+х=2,1*2

0,5+х=4,2

х=4,2-0,5

х=3,7

Отвечает Бордюжан Вова.

Зробимо це завдання рівнянням:

(0.5 + x) \div 2 = 2.1

(0.5 + x) = 2.1 \times 2

0.5 + x = 4.2

x = 4.2 - 0.5

x = 3.7

Відповідь: х=3.7