1214. Склади числовий вираз і обчисли його значення: 1) від різниці чисел 2,7 i -3,8 відняти суму

чисел 2,5 i -3,9; 2) до суми чисел -1,7 i -2,9 додати рiзницю чисел -4,2 i-3,8.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мазуров Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 2.7-(-3,8) =6.5

2.5+(-3.9)=-1.4

6.5-(-1.4)= 7.9

2) -1.7+(-2.9)= -4.6

-4,2-(-3,8)=-0.4

-4.6+(-0.4)= -5