В 144. Придумайте правило, по которому можно продолжить после- довательность чисел: 1; 3; 9; 27,

81; Запишите три следующие числа и прочитайте их. ... .​

Ответы на вопрос

Отвечает Огородник Софійка.

Ответ:

Ця послідовність чисел базується на піднесенні числа 3 до потужностей:

3^0 = 1

3^1 = 3

3^2 = 9

3^3 = 27

3^4 = 81

Таким чином, наступні три числа в цій послідовності будуть:

3^5 = 243

3^6 = 729

3^7 = 2187

Отже, три наступні числа у послідовності: 243, 729, 2187.

Отвечает Дмитриева Людмила.

bfdcvssdfesfvsf sf sefsdfs ef d