X CM 20 CM X CM Основа рівнобедреного трикутника = 20 см, а периметр = Р см. Склади вираз для

обчислення сторони трикутника, якщо Р = 50. P = 20 *x*x, 50 = 20 *x*x, P = 20 + x + x, 50 = 20 + x + P = 20 -х-х, 50 = 20 -х-х 2.5 = x*x, x = 1.5 x, 30 = 2x, x = 15 , 30 = - 2x, x = -15 P = 20 : x:x, 50 = 20 : x : x

Ответы на вопрос

Отвечает Kim Vika.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х+x+20=50

2x+20=50

2x=50-20

2x=30

x=30/2

x=15