Вершник проїхав за перші 40 хв 5 км. Далі одну годину він їхав зі швидкістю 10 км/год, а 6 км

шляху, що залишились, він проїхав зі швидкістю 12 км/год. Знайти середню швидкість вершника за весь час руху і за першу годину. (Повне рішення) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Виктория.

Відповідь: 2400; 720.

Пояснення:

1) 5 * 40 = 200

2) 200 * 12 = 2400

1)10 * 6 = 60

2) 60 * 12 =720