Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 16 см, а периметр - Р сантиметріва. Склади буквений вираз

для обчислення сторони трикутника. Обчисли, якщо Р=40.

Ответы на вопрос

Отвечает Гроссу Влада.
40-16=24
24/2=12 (так как равнобедренный)