Помогите пжж, очень срочно За два дні подорожі велотуристи подолали 94,5км, причому за другий

день вони проїхали у 2,5 раза менше, ніж за перший. Скільки кілометрів вони проїжджали кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Кибанов Денис.

Вибачте, я не уважно прочитав.

Отвечает Петренко Владислав.

Відповідь:

Велотуристи проїхали на перший день 67,5 км.

Велотуристи проїхали на другий день 27 км.

Покрокове пояснення:

Позначимо як Х км - відстань, що проїхали велотуристи на другий день, у такому випадку першого дня вони проїхали 2,5Х км. За два дні подорожі велотуристи подолали 94,5 км:

Х + 2,5Х = 94,5

3,5Х = 94,5

Х = 94,5 / 3,5

Х = 27 км. - проїхали велотуристи на другий день.

27 × 2,5 = 67,5 км. - проїхали велотуристи на перший день.