1. Розв'язати задачу. Весь шлях туристи проїхали за два дні. В перший день вони були в дорозі 9

ГОД, В ДРУГИй день - 6 год. На другий день вони проїхали на 150 км менше, ніж за перший. Скільки км проїхали туристи кожного дня, якщо швидкість руху однакова?​

Ответы на вопрос

Отвечает Комаров Павел.

Відповідь:

  • 1д - х+150 км
  • 2д - х км
  • x/6 = x+150/9 - ШВИДКІСТБ Однакова
  • х = (x+150)·6/9 | ·9
  • 9x = 6x+900
  • 3x = 900
  • x = 300 км - В 2 день
  • 1д = 300 + 150 =450 км
  • УСЯ ДОРОГА = 450+300=750км