За два дні подорожі велотуристи подолали 126 км, причому за другий день вони проїхали у 3,5 раза

більше, ніж за першийЗнайдіть, скільки кілометрів вони проїжджали кожного дня.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гулаков Никита.

Ответ:

28км і 98км

Пошаговое объяснение:

Нехай за | день подолали х км,

тоді за || день 3,5*х км, за два дні всього 126 км

Маємо рівняння

х+3,5х=126

4,5х=126

х=28км за | день

3,5*28=98км за || день

Отвечает Александрович Геннадий.

Ответ:

х+3,5х=126

4,5х=126

х=126:4,5

х=28

Перший день 28 кілометрів

28*3,5=98 км - другий день

Пошаговое объяснение: