Задача 1 Сума довжини і ширини прямокутника дорівнює 12 дм, причому ширина на 3,2 дм менша від

довжини. Обчисліть площу прямокутника. задача 2 За два дні велотуристи подолали 126 км, причому за другий день вони проїхали у 3,5 раза більше, ніж за перший. Знайдіть, скільки кілометрів вони проїжджали кожного дня

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Никита.
1.
(12-3,2):2=4,4 (дм) - ширина
4,4+3,2=7,6 (дм) - длина
4,4×7,6=33,44 (дм²) - площадь
2.
первый день - х км
второй день - 3,5х км
х+3,5х=126
4,5х=126
х=126:4,5
х=28 (км) - в первый день
28×3,5=98 (км) - во второй день