72. Продаються з підводні маски для плавання за ціно двох. Вартість усіх 240 грн. Яка нова ціна

маски? Якою була ціна маски до знижки? Скільки гривень можна зекономити на одній масці, якщо купиш 3?​

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Олег.

Ответ:

40 грн

Пошаговое объяснение:

3 м. = 2 м. - 240 грн

1 м. – ? грн

1) 240 : 3 = 80 (грн) – ціна однієї маски зі знижкою

2) 240 : 2 = 120 (грн) - ціна однієї маски до знижки

3) 120 - 80 = 40 (грн)

Відповідь: 40 гривень можна зекономити на одній масці, якщо купили 3