Розв’язати задачу. Весь шлях туристи проїхали за два дні. В перший день вони були в дорозі 9

год, в другий день – 6 год. На другий день вони проїхали на 150 км менше, ніж за перший. Скільки км проїхали туристи кожного дня, якщо швидкість руху однакова?

Ответы на вопрос

Отвечает Бобпат Александр.

Ответ:

1) 6-9=3 (год)

2) 150:3=50(км)

3)50*9=450(км)

4) 50*6=300(км)

відповідь: першого дня туристи проїхали 450 км. а другого дня 300км.