Длина прямоугольника 5/6 см, ширина в 5 раз меньше. Вычислить периметр и площадь прямоугольника​


Ответы на вопрос

Отвечает Чиков Андрей.

Ответ:

Дано, що довжина прямокутника дорівнює 5/6 см, а його ширина в 5 разів менша.

Щоб знайти периметр прямокутника, використовуємо формулу P = 2 * (a + b), де a - довжина, b - ширина.

1. Довжина прямокутника: 5/6 см.

2. Ширина прямокутника: 5/6 см / 5 = 1/6 см.

3. Знаходимо периметр: P = 2 * (5/6 + 1/6) = 2 * (6/6) = 2 см.

Отже, периметр прямокутника дорівнює 2 см.

Щоб знайти площу прямокутника, використовуємо формулу S = a * b, де a - довжина, b - ширина.

1. Довжина прямокутника: 5/6 см.

2. Ширина прямокутника: 1/6 см.

3. Знаходимо площу: S = (5/6) * (1/6) = 5/36 см².

Отже, площа прямокутника дорівнює 5/36 см².

Надеюсь помогла